• Reklama
Darmowy hosting iv.pl

Ruszył projekt 1000l

Tu możemy umieszczać zdjęcia akwariów i ich mieszkańców.

Moderator: slawas2

Postprzez hate » 20 mar 2013 12:23

szczudlo napisał(a):Nie spodziewałem się tak jasnego oświetlenia z tych ledów, bardzo fajnie to wygląda. Wpuściłbym do tego "akwariuma" ;P coś jeszcze :) ale nie wiem co.

ładne stado zwinnika czerwonoustego tak gdzieś minimum 50szt
hate Offline

Akwarysta pasjonat
Akwarysta pasjonat

Imię: TOMEK

Postprzez jarotukan » 20 mar 2013 21:30

fajne krzaczory powsadzalas, akwarium ogolnie tez robi wrazenie, faktycznie lawica drobnicy dopelnilaby efektu tak min 100szt, problem w tym ze jezeli zachoruja paletki (co nie jest niczym wyjatkowym :) ) to oprocz paletek mamy do leczenia jeszcze drobnice, podloze to wiadomo grubosc minimalna, niestety palety nie toleruja zadnych procesow gnilnych w akwarium tak ze lepiej nie baw sie w zadne podloza czy zwirki, ja u siebie tez mam 3 cm piasku plus kulki nawozowe i rosliny jakos daja rade, jaka masz Beato obecnie filtracje w tym akwarium?
jarotukan Offline

Darczyńca
Darczyńca

Imię: Jarek

Postprzez hate » 20 mar 2013 22:08

jarotukan napisał(a):fajne krzaczory powsadzalas, akwarium ogolnie tez robi wrazenie, faktycznie lawica drobnicy dopelnilaby efektu tak min 100szt, problem w tym ze jezeli zachoruja paletki (co nie jest niczym wyjatkowym :) ) to oprocz paletek mamy do leczenia jeszcze drobnice, ?

właśnie dlatego nigdy chyba się nie zdecyduje na palety za wiele z nimi problemów chodź bardzo mi się podobają
hate Offline

Akwarysta pasjonat
Akwarysta pasjonat

Imię: TOMEK

Postprzez xlady » 20 mar 2013 23:39

Juz od dawna nie mam kłopotów z rybami dzięki Bogu. Rośliny się tak rozrosły, nie dawałam wyrośniętych bo marne sa szanse że sie przyjmą.
Ryby ani nic innego nie dodaję bo zmieniam baniak i nie chcę kisić znowu w małym szkle póki nowy będzie dojrzewać.
Filtracja nadal Fx5 + HW 303, po powrocie zakup drugiego Fx5 lub Fx6. Póki co jest wszystko ok.
Forumowiczu! Na forum nie przeklinamy, nie obrażamy, nie używamy wyzwisk ! Posty obrażające innego użytkownika, będą kasowane. Twoja kultura wypowiedzi, świadczy o Tobie.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Imię: Beata
Akwarium: 1080l pawiookie

Postprzez jarotukan » 21 mar 2013 00:16

jaki litrarz teraz planujesz?
jarotukan Offline

Darczyńca
Darczyńca

Imię: Jarek

Postprzez xlady » 21 mar 2013 02:10

Ten sam, może tylko ciut większy, zmieniam baniak bo nigdy sie nie przyzwyczają do czarnego silikonu na szybach Opti, poza tym, o ile ja już uszkodzonej krawędzi nie widzę o tyle każdy sie pyta co się stało, a ja już mam dość opowiadania.
Forumowiczu! Na forum nie przeklinamy, nie obrażamy, nie używamy wyzwisk ! Posty obrażające innego użytkownika, będą kasowane. Twoja kultura wypowiedzi, świadczy o Tobie.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez xlady » 11 lut 2014 05:37

Więc banka ta sama , krawędź naprawiona :) Rybska inne, 4 albinosy Oscary i parka Parachromis managuensis. Cały wystrój pójdzie w kierunku Ameryki. Fotek brak, aparat odmówił posługi :P
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez xlady » 23 lut 2014 06:50

Tak to ładnie wyglądało na poczatku... Teraz mnie strzela. Fakt, oszczednosc wyszła na wybitna korzyśc okolo 50% mnie na prad ale ten widok... Myślę jak to przymocowac na stałe zeby cholery tego nie wykopaly ??? Macie pomysl ?? Bo co ze banka duza, rybka wielkie jak kable na wiechrz wyłażą!
BTW, jednak te wklady z korlowcami do filtrow pomogly, juz mam KH 7 i GH 11 !!! Z KH 0 i GH3.. PH 7 :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez docent » 23 lut 2014 12:48

Przysyp lekka warstwa drobnych kamieni a na nie wysyp piach
docent Offline

Postprzez koteczegg » 23 lut 2014 22:45

Beata a jak by te kable przykryc drobna siatka i na to piach? siatka oczywiscie na cale dno... :)
Ostatnio edytowano 23 lut 2014 22:46 przez koteczegg, łącznie edytowano 1 raz
Moderator nie myli sie - moderator ma inne zdanie.
Moderator nie obija sie - moderator czuwa.
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
Szanuj moderatora swego - mozesz miec gorszego.

Pozdrawiam, Sebastian.
koteczegg Offline

Doświadczony akwarysta
Doświadczony akwarysta

Imię: Sebastian

Postprzez xlady » 26 lut 2014 06:44

koteczegg napisał(a):Beata a jak by te kable przykryc drobna siatka i na to piach? siatka oczywiscie na cale dno... :)

Kable sa dość soldne i wypchną siatke. Tu muszi byc silikon albo np kratki od filtra podżwirowego przymocowane na silkon. To sa kable o szerokosci 8mm tak ze dość grube.
Ostatnio edytowano 26 lut 2014 06:44 przez xlady, łącznie edytowano 1 raz
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez xlady » 26 lut 2014 06:54

Mała aktualizacja, moje ryby
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez koteczegg » 26 lut 2014 13:12

Wow! niezle wyglada :) pokaz cos wiecej :D
Moderator nie myli sie - moderator ma inne zdanie.
Moderator nie obija sie - moderator czuwa.
Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
Szanuj moderatora swego - mozesz miec gorszego.

Pozdrawiam, Sebastian.
koteczegg Offline

Doświadczony akwarysta
Doświadczony akwarysta

Imię: Sebastian

Postprzez xlady » 26 lut 2014 16:32

A jak dziobie... wczoraj korzenie wkladałam to krew sie polała. mialam dac wiecej fotek ale lap sie zawiesil. Jeszcze dodam :)
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Postprzez xlady » 01 mar 2014 05:00

Mam odwiedziny teściow, tak ze miałam malo czasu na fotki, malowanie ścian było wreszcie. Jak kupiliśmy dom, dałam na ściany kolory , ktore nie raz ze nie pasowały do akwarium to jeszcze mnie drażniły, więc wreszcie był impuls i dzisiaj Pan konczyl malowanie, teraz akwarium ladnie wyglada tzn samo nie bo nie moglam sie do niego dostac. Ale zeby nie bylo za fajnie, FX5 wysiada i musze wirnik kupic bo po mojej ostatniej wizycie w PL, chce zejsc z tonu żeby tesciowie sie dobrze czuli u mnie. Za mozno je jechałam jak bylismy w sierpniu wiec na pewno sie stresuja, a tesc mi na bank powie zebym ten traktor uciszyla. Wcale sie nie dziwie, traktor to malo powiedziane. 3 razy roznieralam i dalej to samo, wirnik do wymiany.
Ostatnio edytowano 02 mar 2014 09:44 przez koteczegg, łącznie edytowano 1 raz
1080l Ameryka
400l Ameryka
40l kostra córki

Pozdrawiam Beata
xlady Offline

Administrator
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria